byt

O službě - Co chci a potřebuji vědět

Jak to probíhá

Blue life propojuje nabídku s poptávkou v oblasti pronájmů. Na jedné straně se nachází firma, která shání svým zaměstnancům ubytování. Na straně druhé je majitel nemovitosti, který hledá dlouhodobé nájemníky do svého bytu. Ať už jste kdokoliv z nich, sjednáme si s vámi schůzku, na které probereme vaše požadavky, vysvětlíme vám jak vše funguje a dohodneme se na podmínkách naší spolupráce.

  1. Pokud vlastníte byt, vše s vámi projdeme, nafotíme, sepíšeme a najdeme vhodného nájemce. Následně vás budeme s měsíční pravidelností informovat o stavu bytu, odeslání nájemného, nájemnících, úklidu a o případných poruchách. O váš byt se kompletně postaráme, dohlédneme na nájemce, uklidíme, obstaráme údržbu, zaplatíme nájem a budeme tu pro vás pokaždé, abychom odpověděli na vaše dotazy.

Pokud sháníte ubytování vašim zaměstnancům, setkáme se s vámi, projdeme vaše požadavky, ukážeme vám naši nabídku. Následně na vše dohlédneme, obstaráme administrativu, komfortní a dostupné bydlení pro vaše zaměstnance i kompletní servis včetně úklidu a údržby.

Často kladené dotazy

Vůbec ne, zaměstnanec dostává byt od svého zaměstnavatele jako benefit. Je to odměna pro spolehlivé pracovníky. Je tak jistotou, že nájemník prošel výběrem už na pracovišti.

O to je postaráno. V každém městě, ve kterém byty spravujeme, máme koordinátora. Ten se stará o to, aby byli nájemníci bezproblémoví. Když poruší některé z našich přísných pravidel, vystěhujeme a okamžitě za ně najdeme náhradu, která bude pravidla dodržovat. Zaměstnanci jsou vybíráni na základě jejich předešlého fungování ve firmě, která jim byt dává jako benefit. Pokaždé na naše partnery z řad firem apelujeme, aby vybírali jen ty nejlepší zaměstnance.

85 % pracovníků je původem z Evropské unie. Nejvíce jich pochází z České republiky, Slovenska nebo Polska.

Nejsme. Na rozdíl od realitní kanceláře nezprostředkováváme nájmy, ale sami si pronajímáme byty přímo od majitele.Tím pádem my přebíráme odpovědnost a veškerá rizika.

Nájemce vybíráme většinou sami na základě předešlého výběru zaměstnavatelem. Respektujeme ale požadavky majitele bytu na nepřítomnost kuřáků, večírků nebo domácích mazlíčků.

Veškerá rizika na sebe přebíráme my. Mimo to spravujeme veškerý potřebný servis okolo bytů, které máme v podnájmu, tedy úklid, údržbu i nutné opravy a další. Pravidelně provádíme kontrolu bytu a na vyžádání poskytujeme i fotodokumentaci majitelům. Po ukončení pronájmu uvádíme byt vždy do stavu, ve kterém jsme ho převzali.

Ne. Kromě toho, že nájem platíme my, nájemci jsou předem ověřeni samotnou firmou, ve které pracují. Za 4 roky našeho působení jsme se nezpozdili s jedinou platbou. S námi máte jistotu, že vaše peníze dostanete vždy, včas a v plné výši.

Ručíme za to, aby se vám byt navrátil v původním stavu. Proto kromě důkladné údržby během pronájmu, vykonáme i veškeré potřebné opravy po skončení smlouvy.