blue-life-for-companies

Pro firmy

Hledáte ubytování pro své zaměstnance?

Jsme tu pro vás! Se čtyřletou tradicí a více než 350 byty ve správě jsme spolehlivým partnerem všem zaměstnavatelům, kteří hledají ubytování pro své pracovníky. Ušetříme vám čas, práci i peníze.

Jsme levnější než ubytovna!

Ubytovací zařízení jsou často pod tlakem vysoké poptávky a zvyšují tak své ceny. My vám dokážeme za nižší cenu nabídnout mnohem lepší zázemí.

Nabízíme větší komfort než ubytovna!

Byt je kompletně zařízen, včetně moderního nábytku, spotřebičů, elektroniky a vysokorychlostního internetu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům!

Máte konkrétní představu o tom, jak by mělo bydlení vypadat? Vyjdeme vám vstříc a společně najdeme řešení.

Zajišťujeme veškerý servis jako údržbu či nutné opravy!

Přebíráme na sebe odpovědnost za nemovitost a proto se o ni budeme starat jako o vlastní, tak aby se v ní vaši zaměstnanci cítili jako doma.

Šetříme váš čas!

Nemusíte trávit hodiny hledáním ubytování pro své zaměstnance. Nechte to na nás. Spojíme pracovníky přímo s majiteli bytů a následně jim se vším pomůžeme a na všechno dohlédneme.

Jsme fér a transparentní!

Kopírujeme situaci na trhu, nenafukujeme ceny a vždy u nás víte za co platíte. Naše podmínky jsou transparentní a neobsahují žádné skryté pasti.

Jsme ověření!

Spolupracuje s námi více než 70 firem, jako jsou například TPCA, Manpower Group, Adecco a další.

Jsme dostupní!

Své služby nabízíme v 17 městech České republiky.

S námi na bydlení dlouho nečekáte!

Naše kapacity narůstají v průměru o 38 bytů měsíčně, ve většině případů jsme tak schopni neprodleně reagovat na poptávku.

Co o naší službě říkají zaměstnavatelé?

Firma se mi začala zvětšovat, nabíral jsem víc a víc pracovníků, některé i z ciziny. Sám jsem přestal mít čas na to hledat každému z nich spolehlivé ubytování. Teď vím, že jsou moji zaměstnanci v dobrých rukách.

Martin T., 45 let, Kladno

Moji zaměstnanci chodili často do práce z ubytovny vyčerpaní. Jejich sousedé často nedodržovali noční klid a dělali nepořádek. To se začalo projevovat na jejich efektivitě, a tak jsem hledala způsob, jak jim zajistit větší pohodlí a ulevit jim od starostí spojených s pocitem nestability. Díky Blue Life se to podařilo.

Iva H., 52, Ústí nad Labem

Chtěl jsem pro své zaměstnance celistvé řešení, aby všichni bydleli za stejných podmínek a nejlépe tak, abych nemusel řešit několik smluvních partnerů najednou. Našel jsem společnost, která mi poskytuje komplexní servis za fér podmínek.

Václav B., 39, Praha