blue-life-for-landlords

Pro majitele nemovitosti - Chci pronajmout svůj byt

Hledáte nájemce do bytu, který vlastníte?

Jsme tu pro vás! Se čtyřletou tradicí a více než 350 byty ve správě, jsme spolehlivým partnerem všem majitelům nemovitostí, kteří hledají spolehlivé nájemce do svých bytů. Ušetříme vám starosti i čas.

Jsme spolehlivý nájemce!

Podnájmy jsou naše expertíza, proto víme čemu se vyvarovat a nakládáme s každým bytem k naprosté spokojenosti jeho majitele. Ručíme vám za vše a přebíráme plnou zodpovědnost. S námi bude váš majetek v naprostém bezpečí a neopozdí se vám jediný nájem. Dle statistik se každá 4. platba nájemného zpozdí a každé 5. nájemné není zaplacené vůbec. To s námi nehrozí, platba vám dorazí pokaždé, v plné výši a včas.

S námi na své peníze nikdy nečekáte!

20 % majitelů nemovitostí se setkalo s neplatiči, dokonce 80 % pronajímatelů se někdy setkalo s opožděním platby. V současné době si Blue Life pronajímá více než 350 bytů a ani jednou jsme se s nájmem nezpozdili. S námi budete mít peníze na účtě vždy včas!

Neztrácíte čas hledáním nájemce!

Někdy trvá najít vhodné nájemce i měsíce. S námi je to rychlejší a hlavně se o to nemusíte starat vy. Máme velkou databázi firem, se kterými spolupracujeme, ty mají desítky i stovky zaměstnanců, kterým shánějí ubytování. Vy si tak nemusíte dělat vrásky s hledáním nájemce a jeho ověřováním, jelikož vše uděláme za vás v co nejrychlejším čase, abyste na váš další nájem čekali co nejkratší dobu.

Nemusíte se bát, že váš majetek bude poškozen!

My ručíme za to, v jakém stavu váš byt přebíráme a následně i vracíme. Sami provádíme servis, úklid, drobné opravy, pokud jsou potřeba a podobně. Pokud se v bytě cokoliv poničí, uvedeme to do původního stavu k vaší spokojenosti.

Jsme transparentní!

U nás vždy víte na čem jste. Každý měsíc vám odešleme e-mail s potvrzením o odeslání nájemného, přehledem bytů, které nám pronajímáte, informacemi o provedených úklidech bytů, kompletními informacemi o případných poruchách včetně fotodokumentace a přehledem nájemníků.

Šetříme váš čas!

Od hledání nájemce, přes potřebnou administrativu, po kompletní údržbu a správu nemovitosti. To vše přebíráme na svá bedra a vy se tak můžete věnovat svým dalším povinnostem a zapomenout na starosti okolo nemovitosti. S námi bude o vše výborně postaráno.

Nájemce důkladně vybíráme!

Pracovníkům je byt poskytován jejich zaměstnavatelem jako benefit, který se jim uděluje na základě pracovní výkonnosti, spolehlivosti, osobního hodnocení a předešlých nájemních vztahů. Můžete mít tak jistotu, že bydlet ve vašem bytě budou jen ti nejlepší!

Jsme ověření!

Nejenže aktuálně spravujeme více než 350 bytů, které nám neustále přibývají, ale spolupracuje s námi více než 70 firem, jako jsou například TPCA, Manpower Group, Adecco a další. Pro všechny naše partnery jsme spolehlivým společníkem. Jednáme rychle a důsledně, aby nám neunikla žádná chybička.

Jsme dostupní!

Své služby nabízíme v 17 městech České republiky.

Zajišťujeme veškerý servis jako údržbu či nutné opravy!

Přebíráme na sebe odpovědnost za nemovitost a proto se o ni budeme starat jako o vlastní, tak abyste své starosti mohli hodit za hlavu.

Zákon je na vaší straně!

Současná legislativa velice přísně upravuje vztah k nájemníkovi, jedná-li se o fyzickou osobu. Ovšem pro právnické osoby, tedy firmy jako jsme my, je právní ochrana mnohem menší. A tak dostanete vše výše zmíněné a jako bonus k tomu ještě největší právní ochranu.

Co o naší službě říkají majitelé nemovitostí?

Vlastním 3+1 na okraji Prahy. Dříve jsem ho pronajímal studentům na spolubydlení. Neustále mi volali sousedé a stěžovali si na hluk a večírky v pozdních nočních hodinách. Navíc se často někdo stěhoval a já pak musel nejen uklízet ten nepořádek a pořád něco opravovat, ale hlavně neustále hledat nové nájemce. To mě stálo hodně sil a peněz. Teď u mě bydlí 3 dospělí chlapi, co chodí unavení z práce a na žádné dovádění se už nezmůžou. Blue life navíc udržuje v bytě pořádek a dává mi o všem vědět. Já se můžu věnovat svému podnikání a vypustit pro jednou ten byt z hlavy.

Tomáš N., 53, Praha

V rodině nám po dědovi zůstal činžovní dům a v něm 8 bytů, k mé práci toho na mě bylo hrozně moc. Pořád někdo neplatil nebo dělal nepořádek. Na údržbu společných prostor jsem musela najímat firmu, ale ti tam jen jednou týdně uklidili a zkontrolovali žárovky. Začalo mi to celé přerůstat přes hlavu a už jsem i přemýšlela o prodeji, ale mám 3 děti, co brzy vyletí z hnízda, tak se jim nějaké to bydlení bude hodit. Naštěstí mi kolega doporučil Blue life. Z těch 8 bytů mají teď ve správě 6 a k tomu spravují i společné prostory. Ani nevíte jak moc mi spolupráce s nimi ulevila.

Martina L., 45, Ústí nad Labem

Můj byt je v industriální čtvrti, navíc je to taková špeluňka...často jsem měl problém najít dlouhodobého nájemce. Když už jsem někoho našel, měl to na půl roku přechodně a hned jak našel něco lepšího, tak zmizel. Jelikož jsou pro mě peníze z nájmu důležitá část příjmu, hledal jsem stabilní řešení. Nakonec jsem narazil na Blue life. V bytě teď bydlí chlapi, co dělají v místní továrně. I kdyby se tam střídali, já už to nemusím řešit, protože se o to starají lidi z Blue life. Já dostávám svoje peníze vždycky včas a mám naprostou jistotu, že každý měsíc přijdou.

Jan D., 36, Kladno

Když mi kamarád řekl, že svůj byt pronajímá přes Blue life, nechápal jsem, že se nebojí, co tam ti pracovníci udělají. Přeci jen chodí z práce pozdě na úklid nemají čas, mají to od firmy, tak jak se k tomu asi chovají, když jim to nepatří. Nakonec jsem to ale kvůli dlouhému a neúspěšnému hledání spolehlivého nájemce zkusil i já. A nejen že mám díky pravidelným e-mailům dokonalý přehled o stavu nemovitosti, ale dokonce si i sousedka ze spoda přestala poprvé stěžovat na hluk a nepořádek. Na Blue life je prostě spoleh.

Marek M., 41, Praha